1)      Tüm siparişler Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları tarafından hazırlanan sipariş formunun müşteri tarafından onaylanması ile geçerli olur.

2)      Sipariş sözleşmesi üzerinde yazılı ödeme şekline göre müşteri nakit veya havale ya da ödeme evrakını Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları teslim etmesi ile sipariş imalata girer veya sevk edilir. Aksi takdirde sevkiyat yapılamaz

3)      Müşteri sipariş formu üzerinde yazılı ürün ile ilgili isteklerini(renk, ölçü, montaj zemini v.b.) belirtmek zorundadır. Aksi takdirde ürün ile ilgili daha sonradan yaşanacak problemlerden Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları  sorumlu tutulamaz.

4)      Çocuk oyun grupları  montajı Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları elemanlarınca yapılır. Bu ürünlere ait imalat ve montaj hatalarından kaynaklanan sorunlara karşı 2 yıl süre ile garanti verilir. Ancak müşteri isteği ile montajı Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları tarafından yapılmayan ürünlere montaj hatalarından kaynaklanan sorunlara karşı garanti verilemez.

5)      Banklar, çöp sepetleri, piknik masaları, aydınlatma direkleri ve klasik bahçe mobilyaları grupları montajı müşteri tarafından yaptırılır.

6)      Sevkiyat tarihinde alanın hazır olduğu bildirilmesine rağmen montaj ekibinin montaj alanına gittiğinde montaj zeminin hazır olamadığı durumlarda ürünler müşteriye teslim edilir. Ürünlerin korunması ve muhafaza edilmesi ile ilgili tüm sorumluluk müşteriye aittir. 24 saat içinde montaj alanının hazırlanacağı garanti edilir ise ekip 1 günlük tüm konaklama, iaşe vb. masrafları müşteri tarafından karşılanmak şartı ile bekleyebilir. 24 saat içinde alanın hazırlanamayacağı ortaya çıkarsa ekip alanı terk eder. Daha sonraki montaj tarihinde mal bedelinin %5 i kadar bir montaj faturası ile ekibin tüm konaklama, yol ve  iaşe masrafları müşteriye ait olmak kaydı ile montaj gerçekleştirilir.

7)      Montaj için gerekli olan kum, su, çimento, elektrik kaynağı vb. tüm ihtiyaçlar müşteri tarafından temin edilir. Montaj öncesi Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları  müşteriyi gerekebilecek malzemeler hakkında yazılı veya sözlü bilgilendirir.

8)      Montaj zemini ile ilgili tüm sorumluluk müşteriye aittir. Zeminin uygun olamadığı durumlarda montaj yapılamaz ve 6 nolu madde geçerli olur. Montaj öncesi Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları müşteriyi zemin uygunluğu hakkında yazılı veya sözlü bilgilendirir.

9)     Uzun süreli montajlarda müşteri  Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları montaj ekibine insani düzeyde ve uygunlukta kalacak yer ve çalışma ortamı vermek durumundadır.

10)  Yurt dışı montajlarında montaj ekibinin her türlü        pasaport, vize, vergi iletişim, konaklama, iaşe, ulaşım, nakliye vb. masrafları müşteri tarafından karşılanır. Güvenlik, hava şartları ve sosyal şartlara bağlı olarak Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları bazı hallerde montaj ekibi göndermeme hakkına sahiptir.

11)   Ürün fiyatlarına nakliye bedeli dahil değildir.

12)  Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları  internet sitesinde veya kataloglarındaki bir ürün üzerinde haber vermeksizin değişiklik yapma veya ürünü imalattan kaldırma hakkına sahiptir.

13)   Montaj sonrası montaj şefi tarafından müşteriye müşteri memnuniyeti anketi formu verilir. Formda müşteri tarafından yazılan tüm sorunlar müşteri ilişkileri merkezimiz tarafından en kısa sürede değerlendirilerek müşteriye bilgi verilir.

14)   Tüm ürünlerimiz imalat hatalarına karşı 2yıl garantilidir. Ayrıca bedeli karşılığı 5 yıl süre ile yedek parça garantisi verilir.

15)  Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları  montaj elemanları müşteri isteği üzerine SSK kartlarını müşteriye beyan edecektir.

16)   Tüm ürünler uygun yaş grubunun kullanımı için üretilmiştir. Müşteri ürünün uygun kullanımını sağlamakla yükümlüdür.

17)   Alan ölçülerinin müşteri tarafından yanlış verildiği durumlarda montaj aşamasında bu sebepten kaynaklanan sorunlardan Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları  sorumlu tutulamaz.

18)   Müşteri fatura adresi ve sevkiyat adresi ayrı olması durumunda açık şekilde montaj adresini ve yetkili kişi isim ve telefon bilgilerini Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları  bildirmelidir.

19)   Montaj sonrası teslim tutanağının müşteri veya müşteri temsilcisi tarafından onaylanması sonrası meydana gelen hasarlardan Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları   sorumlu tutulamaz.

20)   Montaj alanının yurt dışında olduğu durumlarda müşteri montaj ekibin çalışabilmesi amacıyla bir tercüman temin etmelidir.

21)   Montajı tamamlanan ünitelerin kış aylarında min 3 gün yaz aylarında ise min 2 gün süre ile ankraj betonlarının kuruması beklenmelidir. Bu süre içerisinde alanın kullanılmaması gerekmektedir. Bu sorumluluk müşteriye aittir.

22)   Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları tüm ürünleri uygun ambalaj yapacaktır.

23)  Zugo Bahçe ve Kent Mobilyaları  montaj elemanları uygun çalışma elbisesi ile çalışacaktır. Montaj alanının çalışma ve etik kurallarına uyacaktır.

24)   Tüm anlaşmazlıklarda Gaziantep mahkemeleri yetkilidir.